חושבת להתגרש? או שאת כבר בתחילתו של הליך גירושין? 10 עצות כלכליות מחוקר פרטי כלכלי מומחה בגירושין

גירושין יכולים להיות תהליך קשה ורגשי, וחקירות פיננסיות יכולות למלא תפקיד מכריע בקביעת חלוקת הנכסים.
להלן 10 כללים שיעזרו לכן להבטיח את אשר מגיע לכן בתיק גירושין: 

  1. אספי את כל המסמכים הפיננסיים הרלוונטיים. זה כולל דפי בנק, החזרי מס, דוחות השקעה וכל מסמך אחר העשוי להיות רלוונטי לתיק. צרי עותקים של מסמכים אלה ושמרי אותם במקום בטוח.
  2. חפשי נכסים נסתרים. זה כולל בדיקת חשבונות חוץ, נדל"ן מוסתר ונכסים אחרים שאולי לא היו גלויים לך עד היום.
  3. בדקי אם יש פעילות חריגה – חפשי משיכות מזומנים גדולות, שינויים פתאומיים בדפוסי ההוצאות, או כל פעילות חריגה אחרת שיכולה להעיד על ניסיון להסתיר נכסים.
  4. שכרי חוקר כלכלי בעל ניסיון ומוניטין בנישה של חקירה כלכלית גירושין. חוקר מקצועי יהיה בעל המומחיות והמשאבים לבצע חקירה יסודית ולספק ראיות יקרות ערך.
  5. תהיי דיסקרטית. חקירות פיננסיות מבוצעות הכי טוב כאשר הצד השני לא חושד, חשוב לשמור על סודיות החקירה כדי למנוע שיבושים מצד בן הזוג.
  6. חפשי דפוסים. חפשי דפוסים בנתונים הפיננסיים שעשויים להצביע על ניסיון להסתיר נכסים.
  7. תסתכלי בצורה פרטנית. שקלי את הרקע, עיסוקו ואורח החיים של בן הזוג כדי לעזור לזהות נכסים פוטנציאליים או מקורות הכנסה. ככל שתעברי מידע רלוונטי לחוקר כך תיק החקירה יהיה יותר איכותי
  8. .שקלי לשכור עורך דין גירושין המתמחה בחקירות פיננסיות. עורך דין המתמחה בחקירות פיננסיות יכול ללוות אותך בתהליך ולעזור לך לקבל החלטות מושכלות בעניינך.
  9. שקלי לשכור רואה חשבון משפטי. רואה חשבון משפטי יכול לעזור לך להבין מידע פיננסי מורכב אשר יכול לספק ראיות חשובות בבית המשפט (משרדנו מספק שירות זה).
  10. אל תמהרי לסגור שום הסכם מבלי להבין את ההשלכות הכספיות. קחי את הזמן כדי להבין את ההיבטים הפיננסיים של הגירושין שלך ולשקול את ההשלכות הפיננסיות ארוכות הטווח של כל הסכם.

חשוב לזכור שהעלמת נכסים אינה חוקית, החוק אמנם בצד שלך אבל האחריות לפעול למיצוי הזכויות היא רק שלך!
על ידי שמירה על כללים אלה ועבודה עם חוקר כלכלי מקצועי, את יכולה להבטיח שכל הנכסים מאותרים וחלוקת הנכסים תהיה הוגנת.

למידע מקיף על חקירה כלכלית גירושין

*אומנם הפוסט נכתב בלשון נקבה אך בהחלט פונה לשני המינים